У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Красна Могила - Дар'ївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Красна Могила - Дар'ївка:

Поточний розклад електричок Красна Могила - Дар'ївка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 10 хв зі станції Красна Могила і прибуває на станцію Дар'ївка о 19 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6554 сполученням Красна Могила - Фащівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Красна Могила і Дар'ївка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Красна Могила - Дар'ївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Красна Могила Дар'ївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Красна Могила - Дар'ївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6552 Красна Могила Фащівка 07.10
Красна Могила
07.48
Дар'ївка
38 хв Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 19.10
Красна Могила
19.48
Дар'ївка
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Красна Могила -Дар'ївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Красна Могила — Дар'ївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дар'ївка — Красна Могила