З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Краснопілля - Суми(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Краснопілля - Суми(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Краснопілля - Суми(всі вокзали) включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 31 хв зі станції Краснопілля і прибуває на станцію Суми(всі вокзали) о 15 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6874 сполученням Пушкарне - Суми, в цьому випадку поїздка займе 1 г 20 хв. Між станціями Краснопілля і Суми(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Корчаківка(21.01), Золотницький(21.21), Баси(21.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Краснопілля - Суми(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Краснопілля Суми(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Краснопілля - Суми(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6866 Пушкарне Суми 05.40
Краснопілля
07.00
Суми
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
6066 Пушкарне Суми 14.31
Краснопілля
15.50
Суми
1 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Краснопілля Суми 14.31
Краснопілля
15.50
Суми
1 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6874 Пушкарне Суми 20.49
Краснопілля
22.09
Суми
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Краснопілля -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Краснопілля — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Суми(всі вокзали) — Краснопілля