У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6066 Краснопілля — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6066 сполученням Краснопілля - Суми відправляється зі станції Краснопілля о 14.31 і прибуває на станцію Суми о 15.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Корчаківка, Глибне, 14 Км, Золотницький, Залізняк, Бездрик, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

До уваги пасажирів! У зв'язку з переносом робочого дня з 15.10.2021 (п'ятниця) на 23.10.2021 (субота) приміські поїзди в добу 15.10.2021 курсують розкладом руху вихідного дня, а в добу 23.10.2021 курсують розкладом руху робочого дня.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краснопілля 14.31
Корчаківка 14.42 2 хв  14.44 11 хв 
Глибне 14.50 1 хв  14.51 19 хв 
14 Км 14.54 1 хв  14.55 23 хв 
Золотницький 15.00 2 хв  15.02 29 хв 
Залізняк 15.07 1 хв  15.08 36 хв 
Бездрик 15.14 1 хв  15.15 43 хв 
Баси 15.24 1 хв  15.25 53 хв 
Олдиш 15.31 1 хв  15.32 1 г 
Суми-Товарна 15.37 1 хв  15.38 1 г  6 хв 
59 Км 15.41 1 хв  15.42 1 г  10 хв 
Суми 15.50 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6066 Краснопілля — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930