У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6066 Краснопілля — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Краснопілля - Суми номер 6066 відправляється зі станції Краснопілля о 08.38 і прибуває на станцію Суми о 09.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6066 Краснопілля - Суми пролягає по таким станціям як Корчаківка, Глибне, 14 Км, Золотницький, Залізняк, Бездрик, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Краснопілля – Суми складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 37.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краснопілля 08.38
Корчаківка 08.50 2 хв  08.52 12 хв 
Глибне 08.59 1 хв  09.00 21 хв 
14 Км 09.03 1 хв  09.04 25 хв 
Золотницький 09.10 2 хв  09.12 32 хв 
Залізняк 09.17 1 хв  09.18 39 хв 
Бездрик 09.24 1 хв  09.25 46 хв 
Баси 09.32 2 хв  09.34 54 хв 
Олдиш 09.38 1 хв  09.39 1 г 
Суми-Товарна 09.44 1 хв  09.45 1 г  6 хв 
59 Км 09.49 1 хв  09.50 1 г  11 хв 
Суми 09.56 1 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6066 Краснопілля — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930