У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6066 Краснопілля — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Краснопілля - Суми номер 6066 відправляється зі станції Краснопілля о 08.10 і прибуває на станцію Суми о 09.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6066 Краснопілля - Суми пролягає по таким станціям як Корчаківка, Глибне, 14 Км, Золотницький, Залізняк, Бездрик, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краснопілля 08.10
Корчаківка 08.22 2 хв  08.24 12 хв 
Глибне 08.31 1 хв  08.32 21 хв 
14 Км 08.35 1 хв  08.36 25 хв 
Золотницький 08.42 2 хв  08.44 32 хв 
Залізняк 08.49 1 хв  08.50 39 хв 
Бездрик 08.56 1 хв  08.57 46 хв 
Баси 09.04 2 хв  09.06 54 хв 
Олдиш 09.10 1 хв  09.11 1 г 
Суми-Товарна 09.16 1 хв  09.17 1 г  6 хв 
59 Км 09.21 1 хв  09.22 1 г  11 хв 
Суми 09.28 1 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6066 Краснопілля — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930