У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кременчук - Зінці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кременчук - Зінці:

Поточний розклад електричок Кременчук - Зінці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 32 хв зі станції Кременчук і прибуває на станцію Зінці о 17 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6532 сполученням Кременчук - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 3 г 18 хв. Між станціями Кременчук і Зінці цей електропоїзд проїжджає 32 зупинок. Серед них Череднички(08.43), 248 Км(09.14), Ганнівка(10.03), Ліщинівка(10.44), Мала Перещепинська(11.20), Безручки(11.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кременчук - Зінці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кременчук Зінці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кременчук - Зінці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Кременчук та Зінці – 111.3 км. Ціна квитка на електричку Кременчук Зінці складає 35.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6532 Кременчук Полтава 08.41
Кременчук
11.59
Зінці
3 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути
6534 Кременчук Полтава 14.32
Кременчук
17.25
Зінці
2 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кременчук -Зінці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кременчук — Зінці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зінці — Кременчук