У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Крошня - Новоград-Волинський-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Крошня - Новоград-Волинський-1:

Поточний розклад електричок Крошня - Новоград-Волинський-1 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 02 хв зі станції Крошня і прибуває на станцію Новоград-Волинський-1 о 10 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6411 сполученням Житомир - Новоград-Волинський-1, в цьому випадку поїздка займе 2 г 24 хв. Між станціями Крошня і Новоград-Волинський-1 цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Старт(08.06), Колодіївка(08.43), Стрибіж(09.06), Тетірка(09.36), Гульськ(10.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Крошня - Новоград-Волинський-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Крошня Новоград-Волинський-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Крошня - Новоград-Волинський-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411 Житомир Новоград-Волинський 08.02
Крошня
10.26
Новоград-Волинський-1
2 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Крошня -Новоград-Волинський-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Крошня — Новоград-Волинський-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новоград-Волинський-1 — Крошня