У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг-Західний - П'ятихатки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кривий Ріг-Західний - П'ятихатки:

Поточний розклад електричок Кривий Ріг-Західний - П'ятихатки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 04 хв зі станції Кривий Ріг-Західний і прибуває на станцію П'ятихатки о 11 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6466-6465 сполученням Тимкове - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 4 г 20 хв. Між станціями Кривий Ріг-Західний і П'ятихатки цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Кривий Ріг(07.14), Кривий Ріг-Сортувальний(07.56), Мудрьона(09.13), 54 Км(09.55), 27 Км(10.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кривий Ріг-Західний - П'ятихатки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кривий Ріг-Західний П'ятихатки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кривий Ріг-Західний - П'ятихатки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Кривий Ріг-Західний та П'ятихатки – 120.2 км. Ціна квитка на електричку Кривий Ріг-Західний П'ятихатки складає 50.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6466-6465* Тимкове П'ятихатки 07.04
Кривий Ріг-Західний
11.24
П'ятихатки-Пас.
4 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кривий Ріг-Західний -П'ятихатки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг-Західний — П'ятихатки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту П'ятихатки — Кривий Ріг-Західний