У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тимкове
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Тимкове:

Розклад поїздів і електричок по станції Тимкове на сьогоднішній день включає в себе 2 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 12, 4 з них проходять і 10 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 04 г 24 хв у напрямку до станції Харків-Пас., а останній прибуває в 23 г 03 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 26 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Тимкове курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Тимкове, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Тимкове можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тимкове

По станції Тимкове курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Тимкове Показати тільки електрички по станції Тимкове