У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6466 Тимкове — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6466 сполученням Тимкове - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Тимкове о 05.58 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 10.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Утішне, Мойсіївка, Кривий Ріг, Мудрьона, Вечірній Кут, 54 Км, Кам'яне Поле, 27 Км, Жовті Води 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

02.11.2021 - 03.11.2021 призначити зміненим маршрутом прямування через ст.Кривий Ріг Гол., ст.Кривий Ріг Сорт., Пост 3 км, ст.Саксагань без заходу на ст.Мудрьона, ст.Шмакове, ст.Вечірній Кут, ст.Рокувата до ст.Кривий Ріг Гол. діючим, далі наступним розкладом: ст.Кривий Ріг Гол. (7.32 - 8ю19); ст.Кривий Ріг Сорт. (8.34); ст.Пічугіне (8.42 - 8.49) - техн.; Пост 3 км (8.57); ст.Саксагань (9.05 - 9.25); далі згідно чинного розклвду.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тимкове 05.58
Висунь 06.08 2 хв  06.10 10 хв 
Утішне 06.21 1 хв  06.22 23 хв 
Гейківка 06.31 1 хв  06.32 33 хв 
Мойсіївка 06.44 1 хв  06.45 46 хв 
Кривий Ріг-Західний 07.00 11 хв  07.11 1 г  2 хв 
Кривий Ріг 07.21 1 хв  07.22 1 г  23 хв 
Кривий Ріг-Головний 07.32 47 хв  08.19 1 г  34 хв 
Мудрьона 08.29 1 хв  08.30 2 г  31 хв 
Шмакове 08.43 1 хв  08.44 2 г  45 хв 
Вечірній Кут 08.52 1 хв  08.53 2 г  54 хв 
Рокувата 09.05 2 хв  09.07 3 г  7 хв 
54 Км 09.15 1 хв  09.16 3 г  17 хв 
Саксагань 09.24 1 хв  09.25 3 г  26 хв 
Кам'яне Поле 09.38 1 хв  09.39 3 г  40 хв 
Зав'ялівка 09.51 1 хв  09.52 3 г  53 хв 
27 Км 09.56 1 хв  09.57 3 г  58 хв 
Савро 10.09 1 хв  10.10 4 г  11 хв 
Жовті Води 1 10.23 1 хв  10.24 4 г  25 хв 
П'ятихатки-Пас. 10.35 4 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6466 Тимкове — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930