У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6466 Тимкове — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6466 сполученням Тимкове - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Тимкове о 05.58 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 10.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Утішне, Мойсіївка, Кривий Ріг, Мудрьона, Вечірній Кут, 54 Км, Кам'яне Поле, 27 Км, Жовті Води 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-11-13 по 2020-11-28: 16/11 - 28/11 призначити диспетчерським розкладом прибуттям на ст.Кривий Ріг Гол. +10 хв.; далі пропустити згідно чинного розкладу.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тимкове 05.58
Висунь 06.08 2 хв  06.10 10 хв 
Утішне 06.21 1 хв  06.22 23 хв 
Гейківка 06.31 1 хв  06.32 33 хв 
Мойсіївка 06.44 1 хв  06.45 46 хв 
Кривий Ріг-Західний 07.00 11 хв  07.11 1 г  2 хв 
Кривий Ріг 07.21 1 хв  07.22 1 г  23 хв 
Кривий Ріг-Головний 07.32 47 хв  08.19 1 г  34 хв 
Мудрьона 08.29 1 хв  08.30 2 г  31 хв 
Шмакове 08.43 1 хв  08.44 2 г  45 хв 
Вечірній Кут 08.52 1 хв  08.53 2 г  54 хв 
Рокувата 09.05 2 хв  09.07 3 г  7 хв 
54 Км 09.15 1 хв  09.16 3 г  17 хв 
Саксагань 09.24 1 хв  09.25 3 г  26 хв 
Кам'яне Поле 09.38 1 хв  09.39 3 г  40 хв 
Зав'ялівка 09.51 1 хв  09.52 3 г  53 хв 
27 Км 09.56 1 хв  09.57 3 г  58 хв 
Савро 10.09 1 хв  10.10 4 г  11 хв 
Жовті Води 1 10.23 1 хв  10.24 4 г  25 хв 
П'ятихатки-Пас. 10.35 4 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6466 Тимкове — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031