У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг-Західний - Тимкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кривий Ріг-Західний - Тимкове:

Поточний розклад електричок Кривий Ріг-Західний - Тимкове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 33 хв зі станції Кривий Ріг-Західний і прибуває на станцію Тимкове о 15 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6509-6510 сполученням П'ятихатки-Пас. - Тимкове, в цьому випадку поїздка займе 1 г 2 хв. Між станціями Кривий Ріг-Західний і Тимкове цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кривий Ріг-Західний - Тимкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кривий Ріг-Західний Тимкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кривий Ріг-Західний - Тимкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Кривий Ріг-Західний та Тимкове – 47.4 км. Ціна квитка на електричку Кривий Ріг-Західний Тимкове складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6485* Нікополь Тимкове 14.33
Кривий Ріг-Західний
15.30
Тимкове
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6509-6510* П'ятихатки Тимкове 20.59
Кривий Ріг-Західний
22.01
Тимкове
1 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кривий Ріг-Західний -Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг-Західний — Тимкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тимкове — Кривий Ріг-Західний