У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6509 П'ятихатки-Пас. — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6509 сполученням П'ятихатки-Пас. - Тимкове відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 17.03 і прибуває на станцію Тимкове о 21.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Савро, Зав'ялівка, Саксагань, Рокувата, Шмакове, Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Західний, Гейківка, Висунь.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 17.03
Жовті Води 1 17.14 1 хв  17.15 11 хв 
Савро 17.29 1 хв  17.30 26 хв 
27 Км 17.44 1 хв  17.45 41 хв 
Зав'ялівка 17.51 1 хв  17.52 48 хв 
Кам'яне Поле 18.05 10 хв  18.15 1 г  2 хв 
Саксагань 18.27 1 хв  18.28 1 г  24 хв 
54 Км 18.35 1 хв  18.36 1 г  32 хв 
Рокувата 18.43 1 хв  18.44 1 г  40 хв 
Вечірній Кут 18.56 1 хв  18.57 1 г  53 хв 
Шмакове 19.05 4 хв  19.09 2 г  2 хв 
Мудрьона 19.19 1 хв  19.20 2 г  16 хв 
Кривий Ріг-Головний 19.31 1 г 4 хв  20.35 2 г  28 хв 
Кривий Ріг 20.45 2 хв  20.47 3 г  42 хв 
Кривий Ріг-Західний 20.57 1 хв  20.58 3 г  54 хв 
Мойсіївка 21.11 1 хв  21.12 4 г  8 хв 
Гейківка 21.24 1 хв  21.25 4 г  21 хв 
Утішне 21.33 1 хв  21.34 4 г  30 хв 
Висунь 21.44 1 хв  21.45 4 г  41 хв 
Тимкове 21.57 4 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6509 П'ятихатки-Пас. — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031