У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6509 П'ятихатки — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) П'ятихатки - Тимкове номер 6509 відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 17.03 і прибуває на станцію Тимкове о 21.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6509 П'ятихатки - Тимкове пролягає по таким станціям як Савро, Зав'ялівка, Саксагань, Рокувата, Шмакове, Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Західний, Гейківка, Висунь.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 17.03
Жовті Води 1 17.14 1 хв  17.15 11 хв 
Савро 17.29 1 хв  17.30 26 хв 
27 Км 17.44 1 хв  17.45 41 хв 
Зав'ялівка 17.51 1 хв  17.52 48 хв 
Кам'яне Поле 18.05 10 хв  18.15 1 г  2 хв 
Саксагань 18.27 1 хв  18.28 1 г  24 хв 
54 Км 18.35 1 хв  18.36 1 г  32 хв 
Рокувата 18.43 1 хв  18.44 1 г  40 хв 
Вечірній Кут 18.56 1 хв  18.57 1 г  53 хв 
Шмакове 19.05 1 хв  19.06 2 г  2 хв 
Мудрьона 19.19 1 хв  19.20 2 г  16 хв 
Кривий Ріг-Головний 19.31 1 г 4 хв  20.35 2 г  28 хв 
Кривий Ріг 20.45 2 хв  20.47 3 г  42 хв 
Кривий Ріг-Західний 20.58 1 хв  20.59 3 г  55 хв 
Мойсіївка 21.11 1 хв  21.12 4 г  8 хв 
Гейківка 21.24 1 хв  21.25 4 г  21 хв 
Утішне 21.33 1 хв  21.34 4 г  30 хв 
Висунь 21.44 1 хв  21.45 4 г  41 хв 
Тимкове 21.57 4 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6509 П'ятихатки-Пас. — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031