У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6509 П'ятихатки — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) П'ятихатки - Тимкове номер 6509 відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 17.03 і прибуває на станцію Тимкове о 21.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6509 П'ятихатки - Тимкове пролягає по таким станціям як Савро, Зав'ялівка, Саксагань, Рокувата, Шмакове, Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Західний, Гейківка, Висунь.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 17.03
Жовті Води 1 17.14 1 хв  17.15 11 хв 
Савро 17.29 1 хв  17.30 26 хв 
27 Км 17.44 1 хв  17.45 41 хв 
Зав'ялівка 17.51 1 хв  17.52 48 хв 
Кам'яне Поле 18.05 1 хв  18.06 1 г  2 хв 
Саксагань 18.18 1 хв  18.19 1 г  15 хв 
54 Км 18.26 1 хв  18.27 1 г  23 хв 
Рокувата 18.34 1 хв  18.35 1 г  31 хв 
Вечірній Кут 18.47 1 хв  18.48 1 г  44 хв 
Шмакове 18.56 1 хв  18.57 1 г  53 хв 
Мудрьона 19.10 1 хв  19.11 2 г  7 хв 
Кривий Ріг-Головний 19.22 1 г 13 хв  20.35 2 г  19 хв 
Кривий Ріг 20.45 2 хв  20.47 3 г  42 хв 
Кривий Ріг-Західний 20.57 1 хв  20.58 3 г  54 хв 
Мойсіївка 21.11 1 хв  21.12 4 г  8 хв 
Гейківка 21.24 1 хв  21.25 4 г  21 хв 
Утішне 21.33 1 хв  21.34 4 г  30 хв 
Висунь 21.44 1 хв  21.45 4 г  41 хв 
Тимкове 21.57 4 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6509 П'ятихатки-Пас. — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031