У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Куп'єваха - Любівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Куп'єваха - Любівка:

Поточний розклад електричок Куп'єваха - Любівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 37 хв зі станції Куп'єваха і прибуває на станцію Любівка о 09 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6262 сполученням Смородине - Люботин, в цьому випадку поїздка займе 2 г 14 хв. Між станціями Куп'єваха і Любівка цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Губарівка(07.48), Гавриші(08.25), Ріпки(09.03), Просторе(09.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Куп'єваха - Любівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Куп'єваха Любівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Куп'єваха - Любівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6262 Смородине Люботин 07.37
Куп'єваха
09.51
Любівка
2 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Куп'єваха -Любівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Куп'єваха — Любівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Любівка — Куп'єваха