У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Куп'єваха - Люботин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Куп'єваха - Люботин:

Поточний розклад електричок Куп'єваха - Люботин включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 22 хв зі станції Куп'єваха і прибуває на станцію Люботин о 06 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6266 сполученням Смородине - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 21 хв. Між станціями Куп'єваха і Люботин цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Губарівка(04.33), Сухини(05.19), Газове(06.00), Майський(06.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Куп'єваха - Люботин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Куп'єваха Люботин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Куп'єваха - Люботин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6266 Смородине Люботин 04.22
Куп'єваха
06.43
Люботин
2 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6266 Смородине Харків 04.22
Куп'єваха
06.43
Люботин
2 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Куп'єваха -Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Куп'єваха — Люботин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Люботин — Куп'єваха