У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Курне - Крошня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Курне - Крошня:

Поточний розклад електричок Курне - Крошня включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 00 хв зі станції Курне і прибуває на станцію Крошня о 17 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6412 сполученням Новоград-Волинський-1 - Житомир, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Курне і Крошня цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Стрибіж(16.06), Колодіївка(16.28), Старт(17.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Курне - Крошня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Курне Крошня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Курне - Крошня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6412 Новоград-Волинський Житомир 16.00
Курне
17.09
Крошня
1 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Курне -Крошня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Курне — Крошня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Крошня — Курне