У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Квасилів - Карачун
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Квасилів - Карачун:

Поточний розклад електричок Квасилів - Карачун включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 19 хв зі станції Квасилів і прибуває на станцію Карачун о 19 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6335-6336 сполученням Здолбунів-Пас. - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 2 г 4 хв. Між станціями Квасилів і Карачун цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Басів Кут(17.22), Решуцьк(17.54), Любомирськ(18.16), Рокитне(39 Км)(18.45), Малинськ(19.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Квасилів - Карачун, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Квасилів Карачун ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Квасилів - Карачун можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6335-6336 Здолбунів Сарни 17.19
Квасилів
19.23
Карачун
2 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Квасилів -Карачун можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Квасилів — Карачун

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Карачун — Квасилів