У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Киянівка - Копай
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Киянівка - Копай:

Поточний розклад електричок Киянівка - Копай включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 15 хв зі станції Киянівка і прибуває на станцію Копай о 21 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333 сполученням Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Киянівка і Копай цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Киянівка - Копай, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Киянівка Копай ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Киянівка - Копай можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Киянівка та Копай – 16.9 км. Ціна квитка на електричку Киянівка Копай складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6331 Жмеринка Могилів-Подільський 10.10
Киянівка
10.32
Копай
22 хв Курсує щоденно - переглянути
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 21.15
Киянівка
21.37
Копай
22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Киянівка -Копай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Киянівка — Копай

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Копай — Киянівка