У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Жмеринка — Могилів-Подільський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Могилів-Подільський номер 6333 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 20.15 і прибуває на станцію Могилів-Подільський о 23.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6333 Жмеринка - Могилів-Подільський пролягає по таким станціям як Жмеринка-Подільська, Матейкове, Чернятин, Степанки, Бар, Киянівка, Митки, Мартинівка, Копай, Володіївці, Лісове, Котюжани, Немерчі, Вендичани, Ізраїлівка, Сулятицька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Жмеринка-Пас. – Могилів-Подільський складає 45.00 гривень. Відстань між станціями – 121.7 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 20.15
Жмеринка-Подільська 20.26 1 хв  20.27 11 хв 
Матейкове 20.40 1 хв  20.41 25 хв 
Чернятин 20.46 1 хв  20.47 31 хв 
Степанки 20.54 1 хв  20.55 39 хв 
Бар 21.03 1 хв  21.04 48 хв 
Киянівка 21.14 1 хв  21.15 59 хв 
Митки 21.21 1 хв  21.22 1 г  6 хв 
Мартинівка 21.28 1 хв  21.29 1 г  13 хв 
Копай 21.37 1 хв  21.38 1 г  22 хв 
Володіївці 21.43 1 хв  21.44 1 г  28 хв 
Лісове 21.49 1 хв  21.50 1 г  34 хв 
Котюжани 21.59 1 хв  22.00 1 г  44 хв 
Немерчі 22.16 1 хв  22.17 2 г  1 хв 
Вендичани 22.29 1 хв  22.30 2 г  14 хв 
Ізраїлівка 22.42 1 хв  22.43 2 г  27 хв 
Сулятицька 22.54 1 хв  22.55 2 г  39 хв 
Могилів-Подільський 23.06 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6333 Жмеринка-Пас. — Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930