У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Жмеринка — Могилів-Подільський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Могилів-Подільський номер 6333 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 21.50 і прибуває на станцію Могилів-Подільський о 00.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Жмеринка-Подільська, Матейкове, Степанки, Бар, Киянівка, Митки, Мартинівка, Копай, Володіївці, Лісове, Котюжани, Немерчі, Вендичани, Ізраїлівка, Сулятицька.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 21.50
Жмеринка-Подільська 22.03 1 хв  22.04 13 хв 
Матейкове 22.17 1 хв  22.18 27 хв 
Степанки 22.31 1 хв  22.32 41 хв 
Бар 22.40 1 хв  22.41 50 хв 
Киянівка 22.51 1 хв  22.52 1 г  1 хв 
Митки 22.58 1 хв  22.59 1 г  8 хв 
Мартинівка 23.05 1 хв  23.06 1 г  15 хв 
Копай 23.14 1 хв  23.15 1 г  24 хв 
Володіївці 23.20 1 хв  23.21 1 г  30 хв 
Лісове 23.26 1 хв  23.27 1 г  36 хв 
Котюжани 23.36 1 хв  23.37 1 г  46 хв 
Немерчі 23.53 1 хв  23.54 2 г  3 хв 
Вендичани 00.06 1 хв  00.07 2 г  16 хв 
Ізраїлівка 00.19 1 хв  00.20 2 г  29 хв 
Сулятицька 00.31 1 хв  00.32 2 г  41 хв 
Могилів-Подільський 00.44 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6333 Жмеринка-Пас. — Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31