У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Жмеринка — Могилів-Подільський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Могилів-Подільський номер 6333 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 21.50 і прибуває на станцію Могилів-Подільський о 00.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6333 Жмеринка - Могилів-Подільський пролягає по таким станціям як Жмеринка-Подільська, Матейкове, Степанки, Бар, Киянівка, Митки, Мартинівка, Копай, Володіївці, Лісове, Котюжани, Немерчі, Вендичани, Ізраїлівка, Сулятицька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 21.50
Жмеринка-Подільська 22.03 1 хв  22.04 13 хв 
Матейкове 22.17 1 хв  22.18 27 хв 
Степанки 22.31 1 хв  22.32 41 хв 
Бар 22.40 1 хв  22.41 50 хв 
Киянівка 22.51 1 хв  22.52 1 г  1 хв 
Митки 22.58 1 хв  22.59 1 г  8 хв 
Мартинівка 23.05 1 хв  23.06 1 г  15 хв 
Копай 23.14 1 хв  23.15 1 г  24 хв 
Володіївці 23.20 1 хв  23.21 1 г  30 хв 
Лісове 23.26 1 хв  23.27 1 г  36 хв 
Котюжани 23.36 1 хв  23.37 1 г  46 хв 
Немерчі 23.53 1 хв  23.54 2 г  3 хв 
Вендичани 00.06 1 хв  00.07 2 г  16 хв 
Ізраїлівка 00.19 1 хв  00.20 2 г  29 хв 
Сулятицька 00.31 1 хв  00.32 2 г  41 хв 
Могилів-Подільський 00.44 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6333 Жмеринка-Пас. — Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930