У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Жмеринка-Пас. — Могилів-Подільський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6333 сполученням Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 21.33 і прибуває на станцію Могилів-Подільський о 00.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жмеринка-Подільська, Матейкове, Степанки, Бар, Киянівка, Митки, Мартинівка, Копай, Володіївці, Лісове, Котюжани, Немерчі, Вендичани, Ізраїлівка, Сулятицька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 21.33
Жмеринка-Подільська 21.46 1 хв  21.47 13 хв 
Матейкове 22.00 1 хв  22.01 27 хв 
Степанки 22.14 1 хв  22.15 41 хв 
Бар 22.23 4 хв  22.27 50 хв 
Киянівка 22.37 1 хв  22.38 1 г  4 хв 
Митки 22.44 1 хв  22.45 1 г  11 хв 
Мартинівка 22.51 1 хв  22.52 1 г  18 хв 
Копай 23.00 1 хв  23.01 1 г  27 хв 
Володіївці 23.06 1 хв  23.07 1 г  33 хв 
Лісове 23.12 1 хв  23.13 1 г  39 хв 
Котюжани 23.22 1 хв  23.23 1 г  49 хв 
Немерчі 23.39 1 хв  23.40 2 г  6 хв 
Вендичани 23.52 1 хв  23.53 2 г  19 хв 
Ізраїлівка 00.05 1 хв  00.06 2 г  32 хв 
Сулятицька 00.17 1 хв  00.18 2 г  44 хв 
Могилів-Подільський 00.30 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6333 Жмеринка-Пас. — Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930