У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Жмеринка — Могилів-Подільський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Могилів-Подільський номер 6333 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 20.42 і прибуває на станцію Могилів-Подільський о 00.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6333 Жмеринка - Могилів-Подільський пролягає по таким станціям як Жмеринка-Подільська, Матейкове, Степанки, Бар, Киянівка, Митки, Мартинівка, Копай, Володіївці, Лісове, Котюжани, Немерчі, Вендичани, Ізраїлівка, Сулятицька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 20.42
Жмеринка-Подільська 20.53 1 хв  20.54 11 хв 
Матейкове 21.07 1 хв  21.08 25 хв 
Степанки 21.20 1 хв  21.21 38 хв 
Бар 21.29 1 хв  21.30 47 хв 
Киянівка 21.40 1 хв  21.41 58 хв 
Митки 21.47 1 хв  21.48 1 г  5 хв 
Мартинівка 21.54 1 хв  21.55 1 г  12 хв 
Копай 22.03 1 хв  22.04 1 г  21 хв 
Володіївці 22.09 1 хв  22.10 1 г  27 хв 
Лісове 22.15 1 хв  22.16 1 г  33 хв 
Котюжани 22.25 37 хв  23.02 1 г  43 хв 
Немерчі 23.18 1 хв  23.19 2 г  36 хв 
Вендичани 23.31 5 хв  23.36 2 г  49 хв 
Ізраїлівка 23.48 1 хв  23.49 3 г  6 хв 
Сулятицька 23.59 2 хв  00.01 3 г  17 хв 
Могилів-Подільський 00.12 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6333 Жмеринка-Пас. — Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728