У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лебединська - Білопілля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Лебединська - Білопілля:

Поточний розклад електричок Лебединська - Білопілля включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 26 хв зі станції Лебединська і прибуває на станцію Білопілля о 21 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6889 сполученням Лебединська - Ворожба-Пас., в цьому випадку поїздка займе 4 г 18 хв. Між станціями Лебединська і Білопілля цей електропоїзд проїжджає 28 зупинок. Серед них 29 Км(17.34), Вистороп(18.17), 70 Км(19.28), 59 Км(19.58), Головашівка(20.53), Улянівка(21.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Лебединська - Білопілля, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Лебединська Білопілля ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Лебединська - Білопілля можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6889 Лебединська Ворожба 17.26
Лебединська
21.44
Білопілля
4 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Лебединська -Білопілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лебединська — Білопілля

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білопілля — Лебединська