У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6889 Лебединська — Ворожба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Лебединська - Ворожба номер 6889 відправляється зі станції Лебединська о 17.26 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 21.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6889 Лебединська - Ворожба пролягає по таким станціям як Рябушки, Вистороп, Ім. Василя Несвіта, 67 Км, Суми-Товарна, 52 Км, Головашівка, 24 Км, 15 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лебединська 17.26
29 Км 17.34 1 хв  17.35 8 хв 
Садова 17.40 1 хв  17.41 14 хв 
Рябушки 17.52 1 хв  17.53 26 хв 
Гарбузівка 18.00 1 хв  18.01 34 хв 
Стеблянки 18.08 1 хв  18.09 42 хв 
Вистороп 18.17 1 хв  18.18 51 хв 
Боромля 18.30 15 хв  18.45 1 г  4 хв 
86 Км 18.55 1 хв  18.56 1 г  29 хв 
Ім. Василя Несвіта 19.03 1 хв  19.04 1 г  37 хв 
Сироватка 19.12 1 хв  19.13 1 г  46 хв 
70 Км 19.19 1 хв  19.20 1 г  53 хв 
67 Км 19.24 1 хв  19.25 1 г  58 хв 
Баси 19.31 2 хв  19.33 2 г  5 хв 
Олдиш 19.39 1 хв  19.40 2 г  13 хв 
Суми-Товарна 19.45 1 хв  19.46 2 г  19 хв 
59 Км 19.49 1 хв  19.50 2 г  23 хв 
Суми 19.58 27 хв  20.25 2 г  32 хв 
52 Км 20.30 1 хв  20.31 3 г  4 хв 
Торопилівка 20.40 1 хв  20.41 3 г  14 хв 
40 Км 20.47 1 хв  20.48 3 г  21 хв 
Головашівка 20.53 1 хв  20.54 3 г  27 хв 
Лікарське 21.00 1 хв  21.01 3 г  34 хв 
Амбари 21.07 1 хв  21.08 3 г  41 хв 
24 Км 21.12 1 хв  21.13 3 г  46 хв 
Вири 21.18 1 хв  21.19 3 г  52 хв 
Улянівка 21.25 1 хв  21.26 3 г  59 хв 
15 Км 21.29 1 хв  21.30 4 г  3 хв 
Торохтяний 21.35 1 хв  21.36 4 г  9 хв 
Білопілля 21.44 1 хв  21.45 4 г  18 хв 
Ворожба-Пас. 21.53 4 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6889 Лебединська — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728