У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6889 Лебединська — Ворожба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Лебединська - Ворожба номер 6889 відправляється зі станції Лебединська о 17.20 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 21.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6889 Лебединська - Ворожба пролягає по таким станціям як Рябушки, Вистороп, Ім. Василя Несвіта, 67 Км, Суми-Товарна, 52 Км, Головашівка, 24 Км, 15 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лебединська 17.20
29 Км 17.28 1 хв  17.29 8 хв 
Садова 17.34 1 хв  17.35 14 хв 
Рябушки 17.46 1 хв  17.47 26 хв 
Гарбузівка 17.54 1 хв  17.55 34 хв 
Стеблянки 18.02 1 хв  18.03 42 хв 
Вистороп 18.11 1 хв  18.12 51 хв 
Боромля 18.16 29 хв  18.45 56 хв 
86 Км 18.55 1 хв  18.56 1 г  35 хв 
Ім. Василя Несвіта 19.03 1 хв  19.04 1 г  43 хв 
Сироватка 19.12 1 хв  19.13 1 г  52 хв 
70 Км 19.19 1 хв  19.20 1 г  59 хв 
67 Км 19.24 1 хв  19.25 2 г  4 хв 
Баси 19.31 2 хв  19.33 2 г  11 хв 
Олдиш 19.39 1 хв  19.40 2 г  19 хв 
Суми-Товарна 19.45 1 хв  19.46 2 г  25 хв 
59 Км 19.49 1 хв  19.50 2 г  29 хв 
Суми 19.58 17 хв  20.15 2 г  38 хв 
52 Км 20.20 1 хв  20.21 3 г 
Торопилівка 20.30 1 хв  20.31 3 г  10 хв 
40 Км 20.37 1 хв  20.38 3 г  17 хв 
Головашівка 20.43 1 хв  20.44 3 г  23 хв 
Лікарське 20.50 1 хв  20.51 3 г  30 хв 
Амбари 20.57 1 хв  20.58 3 г  37 хв 
24 Км 21.02 1 хв  21.03 3 г  42 хв 
Вири 21.08 1 хв  21.09 3 г  48 хв 
Улянівка 21.15 1 хв  21.16 3 г  55 хв 
15 Км 21.19 1 хв  21.20 3 г  59 хв 
Торохтяний 21.25 1 хв  21.26 4 г  5 хв 
Білопілля 21.34 1 хв  21.35 4 г  14 хв 
Ворожба-Пас. 21.43 4 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6889 Лебединська — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930