У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Люботин - Ріпки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Люботин - Ріпки:

Поточний розклад електричок Люботин - Ріпки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 38 хв зі станції Люботин і прибуває на станцію Ріпки о 09 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6261 сполученням Люботин - Боромля, в цьому випадку поїздка займе 0 г 57 хв. Між станціями Люботин і Ріпки цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Любівка(14.33), Мерчик(15.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Люботин - Ріпки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Люботин Ріпки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Люботин - Ріпки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Люботин та Ріпки – 22.8 км. Ціна квитка на електричку Люботин Ріпки складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7009 Харків Ворожба 08.38
Люботин
09.18
Ріпки
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 14.26
Люботин
15.23
Ріпки
57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Люботин -Ріпки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Люботин — Ріпки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ріпки — Люботин