У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Локомотивне Депо - Знам'янка-Сортувальна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Локомотивне Депо - Знам'янка-Сортувальна:

Поточний розклад електричок Локомотивне Депо - Знам'янка-Сортувальна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 34 хв зі станції Локомотивне Депо і прибуває на станцію Знам'янка-Сортувальна о 18 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6334 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 6 хв. Між станціями Локомотивне Депо і Знам'янка-Сортувальна цей електропоїзд проїжджає 27 зупинок. Серед них Якимівка(15.41), Плетений Ташлик(16.21), Шостаківка(16.49), Можарове(17.33), Кучерівка(18.06), Знам'янка-2(18.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Локомотивне Депо - Знам'янка-Сортувальна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Локомотивне Депо Знам'янка-Сортувальна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Локомотивне Депо - Знам'янка-Сортувальна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Локомотивне Депо та Знам'янка-Сортувальна – 137.0 км. Ціна квитка на електричку Локомотивне Депо Знам'янка-Сортувальна складає 40.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6332 Помічна Знам'янка 08.24
Локомотивне Депо
11.30
Знам'янка-Сортувальна
3 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6334 Помічна Знам'янка 15.34
Локомотивне Депо
18.40
Знам'янка-Сортувальна
3 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Локомотивне Депо -Знам'янка-Сортувальна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Локомотивне Депо — Знам'янка-Сортувальна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янка-Сортувальна — Локомотивне Депо