У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лугини - Сарни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Лугини - Сарни:

Поточний розклад електричок Лугини - Сарни включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 12 хв зі станції Лугини і прибуває на станцію Сарни о 13 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6481 сполученням Коростень - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 3 г 12 хв. Між станціями Лугини і Сарни цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Красностав(10.18), Малий Дивлин(10.42), Рудня-Радовельська(11.16), Остки(12.11), Страшів(13.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Лугини - Сарни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Лугини Сарни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Лугини - Сарни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Лугини та Сарни – 771.9 км. Ціна квитка на електричку Лугини Сарни складає 0.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6481 Коростень Сарни 10.12
Лугини
13.24
Сарни
3 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Лугини -Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лугини — Сарни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сарни — Лугини