У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лугини
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лугини:

Актуальний розклад електричок по станції Лугини містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лугини з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Олевськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 59 хв до пункту призначення Олевськ. Найближчі станції та зупинні пункти Красностав, Великий Ліс. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лугини відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Олевськ - Коростень, Коростень - Олевськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лугини відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6480 Олевськ Коростень 06.17 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6481 Коростень Олевськ 10.10 2 хв  10.12 Курсує щоденно - переглянути
6482 Олевськ Коростень 16.55 2 хв  16.57 Курсує щоденно - переглянути
6483 Коростень Олевськ 20.58 1 хв  20.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лугини можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лугини