У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Липкуватівка - Північ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Липкуватівка - Північ:

Поточний розклад електричок Липкуватівка - Північ включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 45 хв зі станції Липкуватівка і прибуває на станцію Північ о 09 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Липкуватівка і Північ цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Липкуватівка - Північ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Липкуватівка Північ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Липкуватівка - Північ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Липкуватівка та Північ – 33.1 км. Ціна квитка на електричку Липкуватівка Північ складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6511 Харків Біляївка 08.45
Липкуватівка
09.31
Північ
46 хв Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 09.49
Липкуватівка
10.40
Північ
51 хв Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.45
Липкуватівка
20.35
Північ
50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Липкуватівка -Північ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Липкуватівка — Північ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Північ — Липкуватівка