У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Липкуватівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Липкуватівка:

Актуальний розклад електричок по станції Липкуватівка містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Липкуватівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Лихачове, Гаврилівка, Лозова, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 37 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Бірки, Єзерська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Липкуватівка відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лихачове - Харків-Пас., Харків-Пас. - Гаврилівка, Біляївка - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Липкуватівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Липкуватівка - Харків від 20.00 грн. (38.2 км)

  • Липкуватівка - Лозова від 33.50 грн. (106.3 км)

  • Липкуватівка - Лихачове від 21.00 грн. (47.7 км)

  • Липкуватівка - Мерефа від 17.00 грн. (13.1 км)

  • Липкуватівка - Близнюки від 39.50 грн. (126.8 км)

  • Липкуватівка - Краснопавлівка від 27.00 грн. (76.9 км)

  • Липкуватівка - Карачівка від 19.00 грн. (28.9 км)

  • Липкуватівка - Гаврилівка від 43.00 грн. (147.7 км)

  • Липкуватівка - Липовий Гай від 20.00 грн. (32.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6506* Лихачове Харків 05.18 1 хв  05.19 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.03 1 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Лихачове 08.44 1 хв  08.45 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Гаврилівка 09.48 1 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 09.51 1 хв  09.52 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 11.12 1 хв  11.13 Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Лозова 13.28 1 хв  13.29 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лихачове Харків 16.26 1 хв  16.27 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 18.12 1 хв  18.13 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.44 1 хв  19.45 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Біляївка 21.36 1 хв  21.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Липкуватівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Липкуватівка