У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Липкуватівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Липкуватівка:

Актуальний розклад електричок по станції Липкуватівка містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Липкуватівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Лихачове, Гаврилівка, Лозова, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 34 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Бірки, Єзерська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Липкуватівка відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дубове - Харків-Пас., Харків-Пас. - Гаврилівка, Харків-Пас. - Лихачове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Липкуватівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6508 Біляївка Харків 06.03 1 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Лихачове 08.44 1 хв  08.45 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 09.43 1 хв  09.44 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 09.54 1 хв  09.55 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 10.58 1 хв  10.59 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 13.28 1 хв  13.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6522 Лихачове Харків 15.10 1 хв  15.11 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 18.12 1 хв  18.13 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.11 1 хв  19.12 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Біляївка 21.33 1 хв  21.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Липкуватівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Липкуватівка