У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Липкуватівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Липкуватівка:

Актуальний розклад електричок по станції Липкуватівка містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Липкуватівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Дубове, Лозова, Гаврилівка, Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 42 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Бірки, Єзерська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Липкуватівка відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Дубове, Лихачове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Липкуватівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Лихачове Харків 04.14 1 хв  04.15 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Дубове 04.30 1 хв  04.31 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.13 1 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.57 1 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.30 1 хв  09.31 Курсує щоденно - переглянути
6516 Дубове Харків 11.55 1 хв  11.56 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Лозова 12.10 1 хв  12.11 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 14.37 1 хв  14.38 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 16.55 1 хв  16.56 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 18.06 1 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 18.49 1 хв  18.50 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.52 1 хв  19.53 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.12 1 хв  20.13 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.41 1 хв  21.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Липкуватівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Липкуватівка