У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Північ - Липкуватівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Північ - Липкуватівка:

Поточний розклад електричок Північ - Липкуватівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 42 хв зі станції Північ і прибуває на станцію Липкуватівка о 16 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6852 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 50 хв. Між станціями Північ і Липкуватівка цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Новоберецька(09.05), Бірки(09.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Північ - Липкуватівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Північ Липкуватівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Північ - Липкуватівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Північ та Липкуватівка – 35.3 км. Ціна квитка на електричку Північ Липкуватівка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6506 Лихачове Харків 04.34
Північ
05.18
Липкуватівка
44 хв Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.50
Північ
07.38
Липкуватівка
48 хв Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 09.01
Північ
09.51
Липкуватівка
50 хв Курсує щоденно - переглянути
6522 Біляївка Харків 15.42
Північ
16.26
Липкуватівка
44 хв Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 17.24
Північ
18.12
Липкуватівка
48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Північ -Липкуватівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Північ — Липкуватівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Липкуватівка — Північ