У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Майданчик 4 - Слов'яносербськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Майданчик 4 - Слов'яносербськ:

Поточний розклад електричок Майданчик 4 - Слов'яносербськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 07 хв зі станції Майданчик 4 і прибуває на станцію Слов'яносербськ о 21 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6429 сполученням Дебальцеве - Луганськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями Майданчик 4 і Слов'яносербськ цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Майданчик 5(05.12), 16 Км(05.34), Церковний(06.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Майданчик 4 - Слов'яносербськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Майданчик 4 Слов'яносербськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Майданчик 4 - Слов'яносербськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6429 Дебальцеве Луганськ 05.10
Майданчик 4
06.24
Слов'яносербськ
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6421 Дебальцеве Родакове 20.07
Майданчик 4
21.20
Слов'яносербськ
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Майданчик 4 -Слов'яносербськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Майданчик 4 — Слов'яносербськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слов'яносербськ — Майданчик 4