У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Слов'яносербськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Слов'яносербськ:

Актуальний розклад електричок по станції Слов'яносербськ містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Слов'яносербськ з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ, Родакове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 50 хв до пункту призначення Родакове. Найближчі станції та зупинні пункти Церковний, Лотикове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Слов'яносербськ відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мануїлівка - Родакове, Мануїлівка - Луганськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Слов'яносербськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6429 Мануїлівка Луганськ 06.23 1 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
6483 Мануїлівка Родакове 08.46 1 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
6421 Мануїлівка Родакове 19.49 1 хв  19.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Слов'яносербськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Слов'яносербськ