У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маневичі - Рись
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Маневичі - Рись:

Поточний розклад електричок Маневичі - Рись включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 32 хв зі станції Маневичі і прибуває на станцію Рись о 06 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6319 сполученням Сарни - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Маневичі і Рись цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Маневичі - Рись, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Маневичі Рись ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Маневичі - Рись можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Маневичі та Рись – 21.7 км. Ціна квитка на електричку Маневичі Рись складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6319 Сарни Ковель 05.32
Маневичі
06.02
Рись
30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Маневичі -Рись можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маневичі — Рись

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рись — Маневичі