У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6319 Сарни — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Сарни - Ковель номер 6319 відправляється зі станції Сарни о 03.20 і прибуває на станцію Ковель о 07.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6319 Сарни - Ковель пролягає по таким станціям як Чемерне, 329 Км, Желуцьк, Рафалівка, Вараш, Медвежка, Маневичі, Троянівка, Рись, Поворськ, Грив'ятки, Стебле, Білин-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 03.20
Орлівка 03.29 1 хв  03.30 9 хв 
Чемерне 03.40 1 хв  03.41 20 хв 
Тутовичі 03.45 1 хв  03.46 25 хв 
329 Км 03.52 1 хв  03.53 32 хв 
Антонівка 04.02 1 хв  04.03 42 хв 
Желуцьк 04.14 1 хв  04.15 54 хв 
Жолудськ 04.21 1 хв  04.22 1 г  1 хв 
Рафалівка 04.33 1 хв  04.34 1 г  13 хв 
362 Км 04.40 1 хв  04.41 1 г  20 хв 
Вараш 04.46 1 хв  04.47 1 г  26 хв 
Чарторийськ 04.54 11 хв  05.05 1 г  34 хв 
Медвежка 05.10 1 хв  05.11 1 г  50 хв 
Польська Гора 05.19 1 хв  05.20 1 г  59 хв 
Маневичі 05.31 1 хв  05.32 2 г  11 хв 
397 Км 05.39 1 хв  05.40 2 г  19 хв 
Троянівка 05.50 1 хв  05.51 2 г  30 хв 
Майдан 05.56 1 хв  05.57 2 г  36 хв 
Рись 06.02 1 хв  06.03 2 г  42 хв 
Заячівка 06.08 1 хв  06.09 2 г  48 хв 
Поворськ 06.15 1 хв  06.16 2 г  55 хв 
Луківка 06.24 1 хв  06.25 3 г  4 хв 
Грив'ятки 06.32 1 хв  06.33 3 г  12 хв 
Уховецьк 06.43 1 хв  06.44 3 г  23 хв 
Стебле 06.52 1 хв  06.53 3 г  32 хв 
442 Км 07.03 1 хв  07.04 3 г  43 хв 
Білин-Волинський 07.11 1 хв  07.12 3 г  51 хв 
448 Км 07.20 1 хв  07.21 4 г 
Ковель 07.32 4 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6319 Сарни — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930