У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6319 Сарни — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6319 сполученням Сарни - Ковель відправляється зі станції Сарни о 03.24 і прибуває на станцію Ковель о 07.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чемерне, 329 Км, Желуцьк, Рафалівка, Вараш, Медвежка, Маневичі, Троянівка, Рись, Поворськ, Грив'ятки, Стебле, Білин-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 03.24
Орлівка 03.33 1 хв  03.34 9 хв 
Чемерне 03.44 1 хв  03.45 20 хв 
Тутовичі 03.49 1 хв  03.50 25 хв 
329 Км 03.56 1 хв  03.57 32 хв 
Антонівка 04.06 1 хв  04.07 42 хв 
Желуцьк 04.18 1 хв  04.19 54 хв 
Жолудськ 04.25 1 хв  04.26 1 г  1 хв 
Рафалівка 04.37 1 хв  04.38 1 г  13 хв 
362 Км 04.44 1 хв  04.45 1 г  20 хв 
Вараш 04.50 1 хв  04.51 1 г  26 хв 
Чарторийськ 04.58 7 хв  05.05 1 г  34 хв 
Медвежка 05.10 1 хв  05.11 1 г  46 хв 
Польська Гора 05.19 1 хв  05.20 1 г  55 хв 
Маневичі 05.31 1 хв  05.32 2 г  7 хв 
397 Км 05.39 1 хв  05.40 2 г  15 хв 
Троянівка 05.50 1 хв  05.51 2 г  26 хв 
Майдан 05.56 1 хв  05.57 2 г  32 хв 
Рись 06.02 1 хв  06.03 2 г  38 хв 
Заячівка 06.08 1 хв  06.09 2 г  44 хв 
Поворськ 06.15 1 хв  06.16 2 г  51 хв 
Луківка 06.23 1 хв  06.24 2 г  59 хв 
Грив'ятки 06.30 1 хв  06.31 3 г  6 хв 
Уховецьк 06.40 1 хв  06.41 3 г  16 хв 
Стебле 06.48 1 хв  06.49 3 г  24 хв 
442 Км 06.58 1 хв  06.59 3 г  34 хв 
Білин-Волинський 07.05 1 хв  07.06 3 г  41 хв 
448 Км 07.14 1 хв  07.15 3 г  50 хв 
Ковель 07.26 4 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6319 Сарни — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930