У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6319 Сарни — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Сарни - Ковель номер 6319 відправляється зі станції Сарни о 03.20 і прибуває на станцію Ковель о 07.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6319 Сарни - Ковель пролягає по таким станціям як Чемерне, 329 Км, Желуцьк, Рафалівка, Вараш, Медвежка, Маневичі, Троянівка, Рись, Поворськ, Грив'ятки, Стебле, Білин-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 03.20
Орлівка 03.29 1 хв  03.30 9 хв 
Чемерне 03.40 1 хв  03.41 20 хв 
Тутовичі 03.45 1 хв  03.46 25 хв 
329 Км 03.52 1 хв  03.53 32 хв 
Антонівка 04.02 1 хв  04.03 42 хв 
Желуцьк 04.14 1 хв  04.15 54 хв 
Жолудськ 04.21 1 хв  04.22 1 г  1 хв 
Рафалівка 04.33 1 хв  04.34 1 г  13 хв 
362 Км 04.40 1 хв  04.41 1 г  20 хв 
Вараш 04.46 1 хв  04.47 1 г  26 хв 
Чарторийськ 04.54 11 хв  05.05 1 г  34 хв 
Медвежка 05.10 1 хв  05.11 1 г  50 хв 
Польська Гора 05.19 1 хв  05.20 1 г  59 хв 
Маневичі 05.31 1 хв  05.32 2 г  11 хв 
397 Км 05.39 1 хв  05.40 2 г  19 хв 
Троянівка 05.50 1 хв  05.51 2 г  30 хв 
Майдан 05.56 1 хв  05.57 2 г  36 хв 
Рись 06.02 1 хв  06.03 2 г  42 хв 
Заячівка 06.08 1 хв  06.09 2 г  48 хв 
Поворськ 06.15 1 хв  06.16 2 г  55 хв 
Луківка 06.24 1 хв  06.25 3 г  4 хв 
Грив'ятки 06.32 1 хв  06.33 3 г  12 хв 
Уховецьк 06.43 1 хв  06.44 3 г  23 хв 
Стебле 06.52 1 хв  06.53 3 г  32 хв 
442 Км 07.03 1 хв  07.04 3 г  43 хв 
Білин-Волинський 07.11 1 хв  07.12 3 г  51 хв 
448 Км 07.20 1 хв  07.21 4 г 
Ковель 07.32 4 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6319 Сарни — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930