У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6319 Сарни — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6319 сполученням Сарни - Ковель відправляється зі станції Сарни о 03.24 і прибуває на станцію Ковель о 07.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чемерне, 329 Км, Желуцьк, Рафалівка, Вараш, Медвежка, Маневичі, Троянівка, Рись, Поворськ, Грив'ятки, Стебле, Білин-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 03.24
Орлівка 03.33 1 хв  03.34 9 хв 
Чемерне 03.44 1 хв  03.45 20 хв 
Тутовичі 03.49 1 хв  03.50 25 хв 
329 Км 03.56 1 хв  03.57 32 хв 
Антонівка 04.06 1 хв  04.07 42 хв 
Желуцьк 04.18 1 хв  04.19 54 хв 
Жолудськ 04.25 1 хв  04.26 1 г  1 хв 
Рафалівка 04.37 1 хв  04.38 1 г  13 хв 
362 Км 04.44 1 хв  04.45 1 г  20 хв 
Вараш 04.50 1 хв  04.51 1 г  26 хв 
Чарторийськ 04.58 6 хв  05.04 1 г  34 хв 
Медвежка 05.10 1 хв  05.11 1 г  46 хв 
Польська Гора 05.19 1 хв  05.20 1 г  55 хв 
Маневичі 05.31 1 хв  05.32 2 г  7 хв 
397 Км 05.39 1 хв  05.40 2 г  15 хв 
Троянівка 05.50 1 хв  05.51 2 г  26 хв 
Майдан 05.56 1 хв  05.57 2 г  32 хв 
Рись 06.02 1 хв  06.03 2 г  38 хв 
Заячівка 06.08 1 хв  06.09 2 г  44 хв 
Поворськ 06.15 1 хв  06.16 2 г  51 хв 
Луківка 06.23 1 хв  06.24 2 г  59 хв 
Грив'ятки 06.30 1 хв  06.31 3 г  6 хв 
Уховецьк 06.40 1 хв  06.41 3 г  16 хв 
Стебле 06.48 1 хв  06.49 3 г  24 хв 
442 Км 06.58 1 хв  06.59 3 г  34 хв 
Білин-Волинський 07.05 1 хв  07.06 3 г  41 хв 
448 Км 07.14 1 хв  07.15 3 г  50 хв 
Ковель 07.26 4 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6319 Сарни — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031