У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мар'янівка - Помічна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мар'янівка - Помічна:

Поточний розклад електричок Мар'янівка - Помічна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 43 хв зі станції Мар'янівка і прибуває на станцію Помічна о 18 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6331 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 17 хв. Між станціями Мар'янівка і Помічна цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них 248 Км(08.25), Новоукраїнка(09.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мар'янівка - Помічна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мар'янівка Помічна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мар'янівка - Помічна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Мар'янівка та Помічна – 50.0 км. Ціна квитка на електричку Мар'янівка Помічна складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6331 Знам'янка Помічна 08.21
Мар'янівка
09.38
Помічна
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 17.43
Мар'янівка
18.55
Помічна
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мар'янівка -Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мар'янівка — Помічна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Помічна — Мар'янівка