У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мар'янівка,Кіровоградська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мар'янівка:

Актуальний розклад електричок по станції Мар'янівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мар'янівка з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Знам'янка-Пас., Одеса-Головна, Олександрія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 54 хв до пункту призначення Олександрія. Найближчі станції та зупинні пункти 261 Км, 248 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мар'янівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Помічна, Олександрія - Помічна, Колосівка - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мар'янівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331 Знам'янка Помічна 08.15 1 хв  08.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6331 Олександрія Помічна 08.15 1 хв  08.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6332 Колосівка Знам'янка 09.32 1 хв  09.33 Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Одеса 16.09 1 хв  16.10 Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Олександрія 16.53 1 хв  16.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мар'янівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мар'янівка,Кіровоградська обл.

Від станції Мар'янівка,Кіровоградська обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Мар'янівка,Кіровоградська обл.