У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мехедівка - Панське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мехедівка - Панське:

Поточний розклад електричок Мехедівка - Панське включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 34 хв зі станції Мехедівка і прибуває на станцію Панське о 22 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6061 сполученням Драбове-Барятинське - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями Мехедівка і Панське цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Верхньозгар(04.30), Золотоноша-1(05.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мехедівка - Панське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мехедівка Панське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мехедівка - Панське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мехедівка -Панське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мехедівка — Панське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Панське — Мехедівка