У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мехедівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мехедівка:

Актуальний розклад електричок по станції Мехедівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мехедівка з такими станціями і населеними пунктами як Золотоноша-1, Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 55 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Бойківщина, Верхньозгар. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мехедівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Золотоноша-1 - Гребінка, Гребінка - Золотоноша-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мехедівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6001 Гребінка Золотоноша 07.00 1 хв  07.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002 Золотоноша Гребінка 10.00 1 хв  10.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003 Гребінка Золотоноша 14.24 1 хв  14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004 Золотоноша Гребінка 18.54 1 хв  18.55 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мехедівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мехедівка