У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мерефа - Роздольський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мерефа - Роздольський:

Поточний розклад електричок Мерефа - Роздольський включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 09 хв зі станції Мерефа і прибуває на станцію Роздольський о 15 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 6 хв. Між станціями Мерефа і Роздольський цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Міст(09.32), Широніне(10.18), Лихачове(11.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мерефа - Роздольський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мерефа Роздольський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мерефа - Роздольський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Мерефа та Роздольський – 82.1 км. Ціна квитка на електричку Мерефа Роздольський складає 29.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6513 Харків Гаврилівка 09.25
Мерефа
11.31
Роздольський
2 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 13.09
Мерефа
15.02
Роздольський
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.55
Мерефа
19.57
Роздольський
2 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мерефа -Роздольський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мерефа — Роздольський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Роздольський — Мерефа