У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6525 Харків — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Лозова номер 6525 відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.45 і прибуває на станцію Лозова о 20.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6525 Харків - Лозова пролягає по таким станціям як Карачівка, Високий, Комарівка, Міст, Липкуватівка, Першотравневий, Безпалівка, Північ, 865, Краснопавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.45
Новоселівка 16.51 1 хв  16.52 6 хв 
Липовий Гай 16.57 2 хв  16.59 12 хв 
Карачівка 17.02 1 хв  17.03 17 хв 
Покотилівка 17.05 1 хв  17.06 20 хв 
Науковий 17.09 1 хв  17.10 24 хв 
Високий 17.12 1 хв  17.13 27 хв 
Зелений Гай 17.15 1 хв  17.16 30 хв 
Південний 17.18 1 хв  17.19 33 хв 
Комарівка 17.21 1 хв  17.22 36 хв 
Артемівка 17.25 1 хв  17.26 40 хв 
Мерефа 17.31 6 хв  17.37 46 хв 
Міст 17.44 1 хв  17.45 59 хв 
Селекційна 17.50 1 хв  17.51 1 г  5 хв 
Єзерська 17.57 1 хв  17.58 1 г  12 хв 
Липкуватівка 18.01 1 хв  18.02 1 г  16 хв 
Бірки 18.07 1 хв  18.08 1 г  22 хв 
829 Км 18.13 1 хв  18.14 1 г  28 хв 
Першотравневий 18.17 1 хв  18.18 1 г  32 хв 
Шурине 18.23 1 хв  18.24 1 г  38 хв 
Широніне 18.28 1 хв  18.29 1 г  43 хв 
Безпалівка 18.33 1 хв  18.34 1 г  48 хв 
Клименівка 18.39 1 хв  18.40 1 г  54 хв 
Новоберецька 18.42 1 хв  18.43 1 г  57 хв 
Північ 18.47 1 хв  18.48 2 г  2 хв 
Трійчате 18.51 1 хв  18.52 2 г  6 хв 
Берека 18.58 1 хв  18.59 2 г  13 хв 
865 19.03 1 хв  19.04 2 г  18 хв 
Лихачове 19.08 1 хв  19.09 2 г  23 хв 
Біляївка 19.29 1 хв  19.30 2 г  44 хв 
Краснопавлівка 19.46 1 хв  19.47 3 г  1 хв 
Герсеванівський 19.58 1 хв  19.59 3 г  13 хв 
Панютине 20.10 1 хв  20.11 3 г  25 хв 
Лозова 20.24 3 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6525 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930