У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Микулинці-Струсів - Деренівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Микулинці-Струсів - Деренівка:

Поточний розклад електричок Микулинці-Струсів - Деренівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 20 хв зі станції Микулинці-Струсів і прибуває на станцію Деренівка о 21 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6277 сполученням Тернопіль-Пас. - Чортків, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Микулинці-Струсів і Деренівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Микулинці-Струсів - Деренівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Микулинці-Струсів Деренівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Микулинці-Струсів - Деренівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6277 Тернопіль Чортків 21.20
Микулинці-Струсів
21.55
Деренівка
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Микулинці-Струсів -Деренівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Микулинці-Струсів — Деренівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Деренівка — Микулинці-Струсів