У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новомосковськ-Дніпровський - Кулебівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Новомосковськ-Дніпровський - Кулебівка:

Поточний розклад електричок Новомосковськ-Дніпровський - Кулебівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 32 хв зі станції Новомосковськ-Дніпровський і прибуває на станцію Кулебівка о 18 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6171 сполученням Красноград - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Новомосковськ-Дніпровський і Кулебівка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Новомосковськ-Дніпровський - Кулебівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Новомосковськ-Дніпровський Кулебівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Новомосковськ-Дніпровський - Кулебівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6171 Красноград Дніпро 06.14
Новомосковськ-Дніпровський
06.23
Кулебівка
9 хв Курсує щоденно - переглянути
6173 Красноград Дніпро 18.32
Новомосковськ-Дніпровський
18.40
Кулебівка
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Новомосковськ-Дніпровський -Кулебівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Новомосковськ-Дніпровський — Кулебівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кулебівка — Новомосковськ-Дніпровський