У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новомосковськ-Дніпровський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новомосковськ-Дніпровський:

Актуальний розклад електричок по станції Новомосковськ-Дніпровський містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новомосковськ-Дніпровський з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 31 хв до пункту призначення Красноград. Найближчі станції та зупинні пункти 168 Км, Жестибуд, Самарівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новомосковськ-Дніпровський відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красноград - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Красноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новомосковськ-Дніпровський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6171 Красноград Дніпро 06.12 2 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6172* Дніпро Красноград 10.07 2 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
6173* Красноград Дніпро 18.30 2 хв  18.32 Курсує щоденно - переглянути
6174 Дніпро Красноград 21.29 2 хв  21.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новомосковськ-Дніпровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новомосковськ-Дніпровський