У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоолексіївка - Протопопівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Новоолексіївка - Протопопівка:

Поточний розклад електричок Новоолексіївка - Протопопівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 58 хв зі станції Новоолексіївка і прибуває на станцію Протопопівка о 10 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6663 сполученням Кременчук - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Новоолексіївка і Протопопівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Новоолексіївка - Протопопівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Новоолексіївка Протопопівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Новоолексіївка - Протопопівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Новоолексіївка та Протопопівка – 21.7 км. Ціна квитка на електричку Новоолексіївка Протопопівка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6663* Кременчук Знам'янка 09.58
Новоолексіївка
10.22
Протопопівка
24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Новоолексіївка -Протопопівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Новоолексіївка — Протопопівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Протопопівка — Новоолексіївка