У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Протопопівка - Новоолексіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Протопопівка - Новоолексіївка:

Поточний розклад електричок Протопопівка - Новоолексіївка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 08 хв зі станції Протопопівка і прибуває на станцію Новоолексіївка о 13 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6664 сполученням Знам'янка-Пас. - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Протопопівка і Новоолексіївка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Протопопівка - Новоолексіївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Протопопівка Новоолексіївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Протопопівка - Новоолексіївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Протопопівка та Новоолексіївка – 21.7 км. Ціна квитка на електричку Протопопівка Новоолексіївка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6664* Знам'янка Кременчук 13.08
Протопопівка
13.43
Новоолексіївка
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Протопопівка -Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Протопопівка — Новоолексіївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новоолексіївка — Протопопівка