У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нижньодніпровськ - Запоріжжя-Кам'янське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Нижньодніпровськ - Запоріжжя-Кам'янське:

Поточний розклад електричок Нижньодніпровськ - Запоріжжя-Кам'янське включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 15 хв зі станції Нижньодніпровськ і прибуває на станцію Запоріжжя-Кам'янське о 19 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7008-7007 сполученням Краматорськ - Верхівцеве, в цьому випадку поїздка займе 1 г 1 хв. Між станціями Нижньодніпровськ і Запоріжжя-Кам'янське цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Нижньодніпровськ - Запоріжжя-Кам'янське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Нижньодніпровськ Запоріжжя-Кам'янське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Нижньодніпровськ - Запоріжжя-Кам'янське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Нижньодніпровськ та Запоріжжя-Кам'янське – 33.1 км. Ціна квитка на електричку Нижньодніпровськ Запоріжжя-Кам'янське складає 18.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7008-7007 Краматорськ Верхівцеве 18.15
Нижньодніпровськ
19.16
Запоріжжя-Кам'янське
1 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Нижньодніпровськ -Запоріжжя-Кам'янське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Нижньодніпровськ — Запоріжжя-Кам'янське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя-Кам'янське — Нижньодніпровськ