У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-Кам'янське - Нижньодніпровськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя-Кам'янське - Нижньодніпровськ:

Поточний розклад електричок Запоріжжя-Кам'янське - Нижньодніпровськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 22 хв зі станції Запоріжжя-Кам'янське і прибуває на станцію Нижньодніпровськ о 06 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7008-7009 сполученням Верхівцеве - Краматорськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Запоріжжя-Кам'янське і Нижньодніпровськ цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя-Кам'янське - Нижньодніпровськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя-Кам'янське Нижньодніпровськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя-Кам'янське - Нижньодніпровськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя-Кам'янське та Нижньодніпровськ – 32.9 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя-Кам'янське Нижньодніпровськ складає 18.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7008-7009 Верхівцеве Краматорськ 05.22
Запоріжжя-Кам'янське
06.11
Нижньодніпровськ
49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя-Кам'янське -Нижньодніпровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-Кам'янське — Нижньодніпровськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижньодніпровськ — Запоріжжя-Кам'янське