З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ордівка - Покотилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ордівка - Покотилівка:

Поточний розклад електричок Ордівка - Покотилівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 42 хв зі станції Ордівка і прибуває на станцію Покотилівка о 09 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6684 сполученням Красноград - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 48 хв. Між станціями Ордівка і Покотилівка цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них 8 Км(05.49), Південний(06.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ордівка - Покотилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ордівка Покотилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ордівка - Покотилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6684 Красноград Харків 05.45
Ордівка
06.33
Покотилівка
48 хв Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 06.25
Ордівка
07.11
Покотилівка
46 хв Курсує щоденно - переглянути
6678 Зачепилівка Харків 08.42
Ордівка
09.11
Покотилівка
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 15.56
Ордівка
16.39
Покотилівка
43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ордівка -Покотилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ордівка — Покотилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Покотилівка — Ордівка