У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Орлик - Генріхівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Орлик - Генріхівка:

Поточний розклад електричок Орлик - Генріхівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 27 хв зі станції Орлик і прибуває на станцію Генріхівка о 22 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6631 сполученням Вінниця - Гайворон, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Орлик і Генріхівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Орлик - Генріхівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Орлик Генріхівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Орлик - Генріхівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Орлик та Генріхівка – 9.0 км. Ціна квитка на електричку Орлик Генріхівка складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6631 Вінниця Гайворон 22.27
Орлик
22.40
Генріхівка
13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Орлик -Генріхівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Орлик — Генріхівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Генріхівка — Орлик