У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Генріхівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Генріхівка:

Актуальний розклад електричок по станції Генріхівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Генріхівка з такими станціями і населеними пунктами як Вінниця, Гайворон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 04 хв до пункту призначення Гайворон. Найближчі станції та зупинні пункти Джулинка, Орлик. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Генріхівка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вінниця - Гайворон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Генріхівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6632 Гайворон Вінниця 01.40 2 хв  01.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6631 Вінниця Гайворон 23.02 2 хв  23.04 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Генріхівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Генріхівка