З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсішки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Розсішки:

Актуальний розклад електричок по станції Розсішки містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Розсішки з такими станціями і населеними пунктами як Умань, Вапнярка, Черкаси, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 46 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Христинівка, Паланка-1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Розсішки відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Умань, Вапнярка - Умань, Умань - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Розсішки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6422 Христинівка Умань 06.55 1 хв  06.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6421 Умань Вапнярка 07.50 1 хв  07.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6355-6356 Черкаси Умань 13.06 1 хв  13.07 Курсує щоденно - переглянути
6355-6356* Умань Черкаси 14.07 1 хв  14.08 Курсує щоденно - переглянути
6424 Вапнярка Умань 17.50 1 хв  17.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6423 Умань Христинівка 18.45 1 хв  18.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Розсішки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Розсішки