У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пантаївка - Кременчук
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Пантаївка - Кременчук:

Поточний розклад електричок Пантаївка - Кременчук включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 51 хв зі станції Пантаївка і прибуває на станцію Кременчук о 15 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6664 сполученням Знам'янка-Пас. - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 2 г 11 хв. Між станціями Пантаївка і Кременчук цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Морозівка(12.56), Березівка(13.25), Озера(13.48), Бурти(14.21), Вагонозавод(14.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Пантаївка - Кременчук, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Пантаївка Кременчук ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Пантаївка - Кременчук можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6664 Знам'янка Кременчук 12.51
Пантаївка
15.02
Кременчук
2 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Пантаївка -Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Пантаївка — Кременчук

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кременчук — Пантаївка