У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пантаївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пантаївка:

Актуальний розклад електричок по станції Пантаївка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пантаївка з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 16 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Знам'янка-Пас., Морозівка, Пост 309 Км, Пантазіївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пантаївка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Кременчук, П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пантаївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Знам'янка П'ятихатки 07.55 2 хв  07.57 Курсує щоденно - переглянути
6663 Кременчук Знам'янка 10.50 2 хв  10.52 Курсує щоденно - переглянути
6664 Знам'янка Кременчук 13.27 2 хв  13.29 Курсує щоденно - переглянути
6001 П'ятихатки Знам'янка 16.14 2 хв  16.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пантаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пантаївка