У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Петропавлівка - Покровськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Петропавлівка - Покровськ:

Поточний розклад електричок Петропавлівка - Покровськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 30 хв зі станції Петропавлівка і прибуває на станцію Покровськ о 19 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333-6334 сполученням Лозова - Авдіївка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Петропавлівка і Покровськ цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Петропавлівка - Покровськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Петропавлівка Покровськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Петропавлівка - Покровськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333-6334 Лозова Авдіївка 18.30
Петропавлівка
19.36
Покровськ
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Петропавлівка -Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Петропавлівка — Покровськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Покровськ — Петропавлівка