У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

П'ятидні - Ружин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) П'ятидні - Ружин:

Поточний розклад електричок П'ятидні - Ружин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 19 хв зі станції П'ятидні і прибуває на станцію Ружин о 10 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6302-6301 сполученням Червоноград - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 2 г 50 хв. Між станціями П'ятидні і Ружин цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Устилуг(07.25), Устилуг(08.36), Туропин(09.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок П'ятидні - Ружин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом П'ятидні Ружин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку П'ятидні - Ружин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями П'ятидні та Ружин – 49.1 км. Ціна квитка на електричку П'ятидні Ружин складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302-6301* Червоноград Ковель 07.19
П'ятидні
10.09
Ружин
2 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту П'ятидні -Ружин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту П'ятидні — Ружин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ружин — П'ятидні